Nádech přírodypřímo u vás doma!

Nádech přírodypřímo u vás doma!

tip-polstar-pneumatika.jpg

Milujete procházky v lese? S partnerem či psem rádi čerpáte čerstvý, svěží vzduch z rostlin? A víte, že nejen květiny, ale i stromy nám dávají spoustu energie? A co tehdy, když nemáte čas „vyvětrat se“ v lese, či venku je počasí „pod psa?“ Stačí si sednout na zahrádku či nadechnout se kyslíku přímo u vás doma!

Keře, stromy a květiny
Osázejte si zahrádku nejen zeleninou a ovocem, které můžete zkonzumovat, ale i okrasné rostliny nám dokážou dělat radost a dodat nám potřebné živiny. A tím mám na mysli právě již zmíněný kyslík, který díky chlorofylu dokáže vytvořit každá rostlinka. Keříky můžete různě tvarovat a sestřihovat do různých tvarů a velikostí. Takže buďte originální a hraví!

Upraveno a útulno
Prostředí kolem celého domu dělá hodně. Je rozdíl, když máte rozházené harampádí na hromádkách, nebo jestli jsou neužitečné věci poklizeny. Je-li vše tam, jak má, dává nám prostředí pocit uspořádanosti a patřičnosti. A tak slaďte židle s plotem. Dřevo dodává pocit tepla. A tak například tento materiál je vhodný pro výrobu plotu. V čele se dřevenými dvířky, díky kterým se snadno dostanete domů. Stačí nízký plůtek, je-li upravený, bude vypadat dokonale za každé situace. Posekejte trávu a pozvěte přátele na letní grilování!

Back to Top